Краш-тест фасадів від фабрики "Комфорт меблі"


Під час замовлення меблів ви дуже часто запитуєте про їхню міцність, стійкість до вологи та перепадів температур. Тому ми вирішили провести краш-тест кухонних фасадів! Також розберемо переваги і недоліки основних типів фасадів, з'ясуємо на що варто звернути увагу під час вибору кухонь.

До випробувань потрапили фасади, виготовлені з таких матеріалів: ДСП (серія "Еко"), фарбований ДСП (серія "Фарбований високий глянець"), МДФ (серія "Хай-тек") та рамковий МДФ (серії "Престиж", "Французький Престиж")

При покупці кухні найчастіше ви турбуєтеся про їхню стійкість до вологи. Тому в першу чергу ми перевіримо вплив саме цього фактору. Для цього в ємкість з водою ми занурили фасади різних типів на 3,5 години.

В результаті експерименту, перший фасад, виготовлений з ДСП (серія "Еко") - майже непомітно набряк. Значних змін він не зазнав. Тому можна зробити висновок, що фасад досить стійкий до вологи.

Наступний фасад, виготовлений з фарбованого ДСП (серія "Фарбований високий глянець") – зазнав схожих змін, що й попередній. Фасад трішки набряк, що спричинило утворення невеликої щілини між кромкою і поверхнею фасаду. На відміну від серії "Еко" пошкодження на цьому фасаді мінімальні завдяки тому, що його поверхня вкрита щільним шаром лаку, що слугує захистом від вологи.

Фасад, виготовлений з МДФ (серія "Хай-тек") після 3,5 годин у воді взагалі не змінився, адже заокруглений край цього фасаду служить захистом від вологи.

На «відмінно» пройшов тест фасад, виготовлений з рамкового МДФ (серія "Французький Престиж"). Технологія виготовлення даних фасадів також захищає їх від впливу вологи. Не змінився також зовнішній вигляд фасаду серії "Престиж".

Звичайно, в реальному житті фасади не піддаються такому жорсткому впливу вологи, і відповідно, не отримають таких пошкоджень.

Наступна перевірка – стійкість до механічних пошкоджень. Ми перевірили, як кожен з фасадів витримає удар молотком. Удар буде сильним, і зрозуміло що в реальному житті, фасади також не зазнають таких пошкоджень.

На фасаді, виготовленому з ДСП (серія "Еко") після сильного удару молотком з'явились невеликі вм'ятини. Тобто якщо в реальному житті випадково вдарити фасад, наприклад, пательнею, то слідів не залишиться, а навіть якщо залишаться, то це не впливає на експлуатаційні характеристики фасаду.

Сліди від удару на фасаді, виготовленому з фарбованого ДСП (серія "Фарбований високий глянець") менш помітні, це пов'язано з тим, що фасад вкритий УФ лаком.

Те саме можемо побачити і на фасаді виготовленому з МДФ (серія "Хай-тек"). Сліди від удару молотком - мінімальні. На фасаді залишилися невеликі вм'ятини, які видно тільки під певним кутом.

А ось на фасадах, виготовлених з рамкового МДФ (серія "Французький Престиж") слідів від удару взагалі не помітно, а поверхня фасаду залишилась неушкодженою. Ті самі результати показав фасад серії "Престиж", поверхня фасаду залишилась незмінною. Робимо висновок, що фасад стійкий до механічних ушкоджень.

Наступне випробування – падіння фасадів з висоти 1 метра на підлогу з керамічної плитки. Фасад, виготовлений з ДСП (серія "Еко") - після падіння з метрової висоти, один кут фасаду зазнав незначних пошкоджень, але при цьому передня сторона фасаду залишилась неушкодженою.

Після падіння фасаду, виготовленого з фарбованого ДСП (серія "Фарбований високий глянець") - ми помітили, що кути пошкодились, але лицьова сторона фасаду залишилась незмінною.

Той же результат спостерігаємо з фасадом серії "Хай-тек".

Фасад серії "Престиж", виготовлений із рамкового МДФ, пошкодився в кутовій частині тільки на внутрішньому боці. А от фасад серії "Французький Престиж" зазнав найменших пошкоджень після падіння.

Останнє випробування – стійкість фасадів до високої температури. Протягом однієї хвилини кожен тип фасаду буде під впливом потоку гарячого повітря температурою близько 500 градусів. Зазначимо, що майже всі сучасні духові шафи виготовлені таким чином, що вони не виділяють багато тепла під час приготування. Тому досягти такої високої температури в побуті досить важко.

Перший фасад, виготовлений з ДСП (серія "Еко") - крайка на фасаді трішки змінила свою форму, розплавилась, але цього майже непомітно, тому зовнішній вигляд фасаду залишився задовільним. При нагріванні фасаду, виготовленого з фарбованого ДСП (серія "Фарбований високий глянець"), кромка змінила свою форму.

Плівка на фасаді, виготовленому з МДФ (серія "Хай-тек") теж змінила свою форму під впливом високої температури.

Тестування фасаду серії "Престиж" показало що висока температура ніяк не вплинула на поверхню фасаду, він залишився в ідеальному стані. Те саме спостерігаємо під час тестування фасаду серії "Французький Престиж". Цей фасад витримав вплив потоку гарячого повітря, і залишився в ідеальному стані.

Для того, щоб не зіштовхнутися з подібними проблемами в реальному житті, ми завжди рекомендуємо встановлювати термопланку.

Результати цього краш-тесту доводять, що всі фасади є досить стійкими до впливу різних видів чинників.

Перед покупкою кухні кожен із вас турбується не лише про її стильний дизайн, а й про стійкість до вологи, температури чи механічних пошкоджень. І ці побоювання не є безпідставними, адже безліч сучасних виробників не звертають увагу на функціональні характеристики меблів.

Фабрика "Комфорт меблі" в своїй роботі використовує лише сучасні технології та матеріали. Ми враховуємо всі стандарти та норми для того, щоб ви насолоджувалися не лише дизайном меблів, а й залишалися задоволеними їхніми практичними функціями надовго.

06.11.2020

Возврат к списку